Birželio 8, Antradienis

Birželio 9, Trečiadienis

Birželio 10, Ketvirtadienis

Fortepijonas | Grupė B, I turo video peržiūrų tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

15:00 - 17:00 Dalyvių perklausos
17:00 - 17:20 Pertrauka
17:20 - 20:00 Dalyvių perklausos
20:00 Rezultatų paskelbimas

Birželio 11, Penktadienis

Fortepijonas | Grupė C, I turo video peržiūrų tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

12:00 - 14:06 Dalyvių perklausos
14:06 - 14:30 Pertrauka
14:30 - 16:30 Dalyvių perklausos
16:30 Rezultatų paskelbimas

Birželio 17, Ketvirtadienis

Birželio 18, Penktadienis

Birželio 19, Šeštadienis

Smuikas | Grupė C, II turo video peržiūrų tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

12:00 - 14:00 Dalyvių perklausos
14:00 VERTINIMO KOMISIJOS NARIŲ SVEIKINIMAI. NUGALĖTOJŲ GRUPĖSE A IR B PASKELBIMAS. FINALININKŲ PASKELBIMAS GRUPĖJE C
Fortepijonas | Grupė C, II turo video peržiūrų tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

15:00 - 17:15 Dalyvių perklausos
17:15 - 17:35 Pertrauka
17:35 - 19:25 Dalyvių perklausos
19:25 VERTINIMO KOMISIJOS NARIŲ SVEIKINIMAI. NUGALĖTOJŲ GRUPĖSE A IR B PASKELBIMAS. FINALININKŲ PASKELBIMAS GRUPĖJE C

Rugsėjo 1, Trečiadienis

Fortepijonas | Grupė C, Finalas - repeticijos 1

Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)

09:00 - 10:00 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)
10:00 - 10:30 Pertrauka
10:30 - 11:30 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)
11:30 - 12:00 Pertrauka
12:00 - 13:00 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)

Rugsėjo 2, Ketvirtadienis

Fortepijonas | Grupė C, Finalas - repeticijos 1

Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)

09:00 - 10:00 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)
10:00 - 10:30 Pertrauka
10:30 - 11:30 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)
11:30 - 12:00 Pertrauka
12:00 - 13:00 Repeticijos su LNSO orkestru (Aušros vartų g. 5)

Rugsėjo 3, Penktadienis

Fortepijonas | Grupė C, Finalo tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)

19:00 - 19:30 Dalyvių perklausos
19:30 - 19:45 Pertrauka
19:45 - 20:45 Dalyvių perklausos

Rugsėjo 4, Šeštadienis

Fortepijonas | Grupė C, Finalo tvarkaraštis
(Eastern European Time (EET), UTC +3, Lietuva/Vilnius)

Lietuvos nacionalinė filharmonija (Aušros Vartų g. 5)

16:00 - 17:20 Dalyvių perklausos
17:20 - 17:40 Pertrauka
17:40 - 18:10 Dalyvių perklausos
18:10 - 19:30 Pertrauka
19:30 - 20:00 XI TARPTAUTINIO BALIO DVARIONO PIANISTŲ IR SMUIKININKŲ KONKURSO UŽDARYMO CEREMONIJA. NUGALĖTOJŲ PASKELBIMAS.

Rodyti praėjusių dienų tvarkaraščius


Pagrindiniai Rėmėjai


Organizatoriai


Narystė


Partneriai



Kalba